fbpx

But first - food

Šokoladinis Chia pudingas

Šokoladinis Chia pudingas

Sunkiai susidraugavau su Chia sėklom: nusipirkau ir jos gulėjo kelis mėnesius spintelėj. Nežinau net pati kodėl. Kažkada pabandžiau, galvoju visai nieko. Bet iš karto neprilipo. Na, o dabar 3-4 kartus per savaitę Chia pudingą valgau pusryčiams. O kartais ir naktipiečiams 🙂

PLIUSAI: gausybė skaidulinių medžiagų, vitaminų, antioksidantų, pagerina virškinimą, suteikia sotumo jausmą. Visko išvardinti tikriausiai neįmanoma. Na, neveltui Chia sėklos vadinomos SuperMaistu.

Minusai: Pudingui reikia šiek tiek laiko 🙁  Jei jau sumastei pusryčiams pasigaminti Chia pudingą, reiks bent 20 minučių palaukti.

Smalyžiams siūlau pabandyti kiek kitokį, šokoladinį Chia pudingą.

Reikės:

  • 3 v.š. Chia sėklų;
  • 150 ml avižų, ryžių ar kito mėgstamo pieno;
  • 2 a.š. kakavos miltelių;
  • 1 v.š.klevų sirupo;

Viską sudedame į dubenėlį ar stiklinę ir labai gerai išmaišom. Dedam į šaldytuvą. Idealiausia jei pasigaminsi iš vakaro,  o jei neišeis, tai iš bėdos užteks ir pusvalandžio, kad Chia sėklos išbrinktų.

Šokoladinį Chia pudingą gardink kuo tik širdis geis. Aš mėgstu su kokosine granola (receptą rasi čia), vaisiais bei riešutų sviestu. Jei nepamirštu, pabarstau kanapių sėklom. Tada iš viso gaunasi vitaminų ir SuperMaisto bomba pusryčiams.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *