fbpx

Kontaktai ir pirkimo taisyklės

KONTAKTAI:

Pardavėjas: Vainius Akelaitis
Individualios veiklos nr. 935499
Tel nr. +37067658955 / +37062534134
el. paštas: info@butfirst-food.com

PRISTATYMAS:

Į LP EXPRESS PAŠTOMATĄ. Prekes galėsite atsiimti Jūsų nurodytame paštomate. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo išsiuntimo.

Kaina 2.49

LP EXPRESS KURJERIS. Prekes kurjeris pristatys per 2-5 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu metu.

Kaina 3.99

Į LIETUVOS PAŠTO SKYRIŲ. Prekės išsiunčiamos registruota siunta Jūsų nurodytu adresu. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo išsiuntimo.

Kaina 3.29

Į OMNIVA PAŠTOMATĄ. Prekes galėsite atsiimti Jūsų nurodytame paštomate. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo išsiuntimo.

Kaina 2.49

Jūsų užsakytas prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną po užsakymo apmokėjimo gavimo.
Prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).
Jei prekes norite užsakyti išsiųsti į kitą šalį, parašykite mums (FB, Instagram DM arba info@butfirst-food.com) surasime Jums tinkamiausią sprendimą.


PIRKIMO INTERNETU TAISYKLĖS:

  1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, susipažinę su mūsų taisyklėmis ir pasirinkę mokėjimo būdą paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Jūsų teisės

Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka. Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e-parduotuve, išskyrus atvejus, kai pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4. Jūs įsipareigojate

Jūs privalote priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutartą sumą. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas mus informuoti.Mūsų teisės

5. Mūsų teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Mes galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis e-parduotuve arba išskirtinais atvejais panaikinti užsakymą. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

6. Mes įsipareigojame

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. Jeigu mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame su Jumis susisiekti ir pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 72 valandas.

7. Prekių apmokėjimas

Už prekes galite atsiskaityti pavedimu visais populiariais bankais per Paysera platformą. Taikomi įprasti Jūsų banko pavedimo mokesčiai, papildomas apmokestinimas netaikomas. Taip pat atsiskaityti už prekes galite įprasti bankiniu pavedimu:
Gavėjas: Vainius Akelaitis
Sąskaitos numeris: LT417300010102957252 (SWEDBANK)
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakymo numerį.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

8. Prekių pristatymas

Prekių pristatymo Jums metu Jūs privalote kartu su mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui. Pastebėję, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os), Jūs privalote tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, Mes esame atleidžiami nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Atsiimant prekę paštomate ar Lietuvos pašto skyriuje, pastebėjus išorinius pakuotės pažeidimus, Jūs privalote nedelsiant susisiekti su Mumis nurodytais kontaktais ir apie tai pranešti. Priešingu atveju bus laikoma, jog prekė buvo pristatyta tinkamos būklės.

9. Atsakomybė

Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius. Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

10. Privatumo politika

Atliekant pardavimus ir pirkimus mūsų el. parduotuvėje Jūs sutinkate, kad Mes naudotumėme tiesiogiai su užsakymais susijusią informaciją, kuri yra būtina užsakymams įvykdyti: vardas; pavardė; gyvenamoji vieta; telefono numeris; elektroninio pašto adresas.

PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS:

  1. Keitimas:

Jei prekė, tinkamai prižiūrima (taip, kaip nurodyta priežiūros taisyklėse) suskyla per 30 dienų nuo gavimo datos, klientas gali apie tai pranešti ir mes įsipareigojame ją pakeisti analogiška preke, tik atgavę seną prekę atgal.

2. Grąžinimas

Jei kliento netenkina prekės keitimo sąlygos, mes įsipareigojame grąžinti pinigus, po defektuotos prekės gavimo atgal per 10 d.d.